Olimpia szuka domu!

oli4

Olimpia zwana Oli to inteligentna 1,5 roczna suczka koloru jasno rudo, sarniego. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Waży zaledwie 10 kg i z całą pewnością ma w sobie domieszkę psa myśliwskiego. Oli, węszy i robi „stójkę”, kiedy znajdzie trop. Z tego powodu powinna raczej chodzić na spacery, na długiej smyczy , bo chętnie biegnie za tropem. Lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy. Sunia, bardzo przywiązuje się do człowieka. Bardzo lubi inne psy i koty.Olimpia nie niszczy, bez problemu sama zostaje w domu, nie wpada w panikę w czasie burzy lub wystrzałów ( fajerwerków), zachowuje czystość w domu, jest wesołym i nie zależnym przytulakiem. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie z dwoma psami, trzema kotami i z żółwiem. Jeśli sądzisz, że Oli może podbić i Twoje serce – skontaktuj się z nami i poznaj tę niezwykłą psinę.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.Kontakt: e- mail:  hajduczek21@gmail.com , tel: 501 249 804

 

OLIMPIA MA DOM!

Comments are closed.