Fionka- sunia jak węgielek

Fionka, to maleńka, 1,5 roczna, nakolankowa sunia, ważąca tylko 6 kg. Jest tak mała, że bez trudu przechodziła przez kraty kojca w przytulisku i chowała się w budzie większego psa.
Została złapana ze stadka psów, które mieszkają na polu i w ten sposób trafiła do przytuliska. Prawdopodobnie jest w typie jamnika długowłosego. Jakim by zresztą mixem nie była, jest śliczną sunią potrzebującą domu i rodziny.
Od czasu pobytu w przytulisku poczyniła ogromne postępy. Z małego kłębka strachu, stała się uśmiechniętą i radośnie bawiącą się sunią. Jest spokojna i lubi towarzystwo innych zwierząt, dzieci i ludzi. Chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu. Mieszkając w domu tymczasowym dowiedziała się, że człowiek może być dobry i fajnie jest się do niego przytulać. Teraz jest z niej przemiła przytulanka. Obecnie mieszka z dwiema suniami, trzema kotami i żółwiem i ze wszystkimi jest w zgodzie. Uwielbia podróżować w torbie (np. komunikacja miejska), z której ciekawie wystawia pyszczek i obserwuje świat. Jest przy tym super grzeczna i niekłopotliwa. Bardzo grzecznie zachowuje się w czasie zabiegów weterynaryjnych.
Fiona jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy o adopcji.
Kontakt do adopcji: hajduczek21@gmail.com
fionka

FIONKA MA DOM !

Comments are closed.