Podziękowania

Fundacja w 2010 roku przekazała w ramach pomocy dla 1537 psów i kotów, karmę. Tym samym wsparła , nakarmiła bezdomne zwierzęta w schroniskach, przytuliskach i u karmicieli zwierząt.

Bogumiła Folman i Elżbieta Górecka z Polskiej Fundacji Ochrony Zwierząt przekazały Schronisku w Dyminach (dary odebrało Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami) 150 koców wojskowych i 50 materacy wojskowych.
W imieniu czworonożnych podopiecznych serdecznie dziękujemy.

http://www.dyminy.dbv.pl/news.php

Warszawa, dnia 29 maja 2010
Ewa Golba
Warszawa
Polska Fundacja Ochrony Zwierząt
Warszawa
Szanowni Państwo,
chciałabym najserdeczniej i z całego serca podziękować za kolejną ogromną pomoc w postaci karmy dla bezdomnych psiaków, którą otrzymałam od Pani Bogumiły Folman i Pani Elżbiety Góreckiej.
Od kilku lat staram się pomagać tym najbardziej potrzebującym czworonogom, dokarmiając je, szukając im domów. Zazwyczaj odbywa się to w kilku etapach. Najpierw trzeba takie psiaki oswoić, potem znaleźć im tymczasowy dom lub hotelik, w którym zostaną socjalizowane i nauczone kontaktu z ludźmi i innymi zwierzętami. Kiedy już można coś powiedzieć o takim psie, rozpoczyna się etap pisania ogłoszeń i szukania domu stałego. W tym czasie szukamy rozpaczliwie funduszy na utrzymanie tych psiaków, na odkarmienie ich, bo najczęściej są bardzo zagłodzone i muszą dostawać dobre jedzenie.
Pomoc, jaką otrzymuję od Pani Bogusi i Pani Eli jest nieoceniona. Przy tym bardzo ważne jest to, w jaki sposób ją otrzymuję. Przede wszystkim obie Panie chcą wiedzieć, co jest potrzebne moim podopiecznym, jaka karma byłaby dla nich najlepsza. Wspólnie zastanawiamy się, którą z tych, jakimi dysponują najlepiej byłoby podawać psu. Kiedy przyjeżdżam po odbiór karmy, zarówno Pani Bogusia, jak i Pani Ela bardzo czynnie pomagają mi w pakowaniu jej do samochodu, liczymy skrupulatnie, ile jest jej potrzebne, żeby jej nie zabrakło, ale też żeby się nie zmarnowała.
W dniu 28 maja 2010 otrzymałam 45 kg karmy Wild Life, która jest przeznaczona dla trzech dużych psów. Dwa z nich są w hoteliku pod Warszawą, a jeden w Warszawie w domu tymczasowym.
Bardzo dziękuję za wsparcie, za to, że dzięki działalności Fundacji, tak wiele bezdomnych sierot ma szanse na przeżycie i na znalezienie nowego domu. Serce wkładane przez obie Panie w to, co robią dla zwierząt wywołuje uśmiech na twarzy i zaczynam wierzyć, że Anioły są wśród nas. Pięknie za to dziękuję!!!
Ewa Golba
Polska Fundacja Ochrony Zwierząt
WarszawaNip: 525-22-93-323
Regon: 015480824

Kwituje odbiór darów rzeczowych w postaci kocy i materacy      wojskowych,otrzymanych od Pani Bogumiły Folman z PFOZ
dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod naszą opieką.
Nazwa/ Imię i Nazwisko*  Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Adres:     ul. Kosodrzewiny 7/9 04-979 Warszawa
Telefon :    509 117 723
Miejsce pobytu  zwierząt:   ul. Kosodrzewiny 7/9 04-979 Warszawa
Liczba zwierząt po opieką:  200 psów, 150 kotów
Ilość otrzymanych darów szt.: 150 kocy
Miejscowość i data Warszawa, 04.12.2010
Joanna Burakiewicz